Zestaw Smart Home. Czy musi być drogi?

W ofercie marki Locon znajduje się stosunkowo tani zestaw zabezpieczający domowników. To zestaw Smart Home Security, który składa się z inteligentnej centralki BD.101, inteligentnego czujnika dymu BD.301 oraz inteligentnego czujnika zalania BD.305. Cały zestaw kosztuje 329 zł – taniej wychodzi zaopatrzenie się w zestaw Smart Home Security, niż gdybyśmy mieli kupować jego elementy osobno.

Kobieta ze smartfonem z aplikacją do ochrony domu
Woman using modern mobile smart phone connecting to wifi automation apps. Remote virtual control at home

Inteligentna Centralka za mniej niż 100 zł

Podstawowa centralka z zestawu jest najtańszym tego typu rozwiązaniem, z jakiego możemy skorzystać na polskim rynku. Jest również najmniejszą inteligentną centralką na rynku.Dzięki temu Smart Home może stać się własnością nawet tych osób, które nie mogły sobie dotychczas pozwolić na dokonanie zakupu tego rodzaju urządzeń. Oddzielnie centralka ta kosztuje 99 zł. Ma kompaktowe rozmiary i pozwala na jej umiejscowienie w mało widocznym miejscu – wystarczy umieścić ją w pobliżu urządzenia z portem USB, dla zapewnienia jej odpowiedniego działania.

Centralka jest sercem systemu Smart Home Locon, ponieważ steruje ona wszystkimi czujnikami, jakie zamontujemy w domu.

Zestaw Smart Home Security. Opiekun twojego domu.

W skład Smart Home Security wchodzi inteligentny czujnik dymu BD.301. Gdyby kupować go niezależnie względem innych elementów systemu, trzeba byłoby za niego zapłacić 165 zł. To nowoczesne rozwiązanie marki Locon pozwalające na zdalne monitorowanie domu z dowolnego miejsca na świecie, dzięki systemowi inteligentnej ochrony Locon Bezpieczna Rodzina – aplikacji w smartfonie. Czujnik szybko wykrywa dym i pozwala na szybką reakcję domownikom. Zwiększa to szanse na uniknięcie utraty całego dorobku życia w obliczu wystąpienia pożaru. Czujnik dymu jest detektorem przeciwpożarowym i sam w sobie nie zdusi ogniska pożaru, ale system ostrzeżeń wysyłanych do użytkowników da czas niezbędny na podjęcie określonego działania.

Podobnie jest w przypadku inteligentnego czujnika zalania BD.305, który poza zestawem kosztuje 125 zł. Czujnik pozwala na zdalne monitorowanie domu i reagowanie od razu na nieszczelności zmywarki czy problemy z odprowadzaniem wody z pralki. Czujnik współpracuje, podobnie jak czujnik dymu, z systemem inteligentnej ochrony Locon Bezpieczna Rodzina oraz z inteligentną centralką.

Dodatkowe urządzenia

Na platformie Bezpieczna Rodzina znajdziesz także inne czujniki, które zagwarantują komfort Tobie i Twoim najbliższym. Sprawdź inteligentny Czujnik Gazu, Czujnik Czadu, a także czujnik otwarcia drzwi i okien. Wszystkie nasze urządzenia w połączeniu z Inteligentną Centralką oraz dedykowaną aplikacją, mogą uchronić Twój dom przed niebezpieczeństwem. Nowoczesne rozwiązania są dzisiaj dostępne dla każdego! Sprawdź je wszystkie!

Sprawdź już dziś Zestaw Smart Home Security od Bezpiecznej Rodziny!

Dom z czujnikami w ramach zestawu smart home security
Hand using smart phone as smart home control application over blurred house background, smart home concept

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.