10 powodów, dla których warto kupić zestaw

Smart Home

Zestaw dla ochrony domu

Firma Locon oferuje swoim klientom zestawy Smart Home, które są centralnie sterowane, przy użyciu najmniejszej inteligentnej centralki na rynku. Steruje ona wszystkimi czujnikami w domu, a te w systemach Smart Home to:

 • czujnik dymu,
 • czujnik czadu,
 • czujnik gazu,
 • czujnik zalania,
 • czujnik otwarcia drzwi i okien,
 • czujnik ruchu,
 • inteligentna żarówka,
 • inteligentne gniazdko.

Z takimi czujnikami można poczuć się bezpieczniej we własnym domu, mamy bowiem świadomość, że w porę wykryją zagrożenie, jeśli tylko się pojawi – ułatwi to zapobieżenie poważniejszym stratom i pozwoli szybko wezwać do domu odpowiednie służby.

Smart Home sterowany poprzez aplikację mobilną

Przedstawiamy 10 podstawowych powodów, dla których warto zainstalować we własnym domu zestaw Smart Home

 1. Dyskretna kompozycja czujników i centralki
  Sama centralka Smart Home ma niewielkie, kompaktowe wymiary, dzięki czemu można ją umieścić w mało widocznym miejscu, w pobliżu urządzenia z portem USB.
 2. Jedno urządzenie do obsługi czujników
  Centralka Smart Home zajmuje się sterowaniem wszystkimi czujnikami, jakie umieścimy w domu. Odpowiada za natychmiastową komunikację pomiędzy urządzeniami a użytkownikiem w aplikacji.
 3. Możliwość zdalnego monitorowania domu
  System Smart Home umożliwia sterowanie zdalne i monitorowanie swojego domu z dowolnego miejsca, w jakim się znajdziemy. Pozwala to na podjęcie natychmiastowej reakcji na zagrożenie, jak tylko się ono pojawi, co w przypadku np. pożaru czy ulatniania się gazu bądź czadu jest niezwykle istotne.
 4. Ostrzeżenia wysyłane do domowników
  Inteligentny Czujnik Dymu wyposażony jest w system ostrzeżeń, które wysyłane są przy zidentyfikowaniu zagrożenia do wszystkich zdefiniowanych domowników. Daje to czas na ewakuację.
 5. Czujnik dymu jako detektor przeciwpożarowy
  Obecność w naszym domu Inteligentnego Czujnika Dymu BD.301 powoduje, że pożar co prawda nie wygaśnie sam z siebie, ale nie rozprzestrzeni się też tak szybko.
 6. Ochrona przeciwpożarowa przez całą dobę
  Nie trzeba zachowywać szczególnej czujności i przez całą dobę śledzić zachowania czujników dymu, skoro ma się w domu Inteligentny Czujnik Dymu, działający bez przerwy przez 24 godziny na dobę.
 7. Możliwość zintegrowania Smart Home z systemem Locon Bezpieczna Rodzina
  Inteligentny Czujnik Dymu z firmy Locon bez problemu może współpracować z systemem inteligentnej ochrony Locon Bezpieczna Rodzina. To powoduje, że czujnik może zostać połączony w inteligentny, kompleksowy system z innymi czujnikami i z centralką.
 8. Monitorowanie domu na odległość
  Czujniki w ramach systemu Smart Home można monitorować nie tylko przy użyciu centralki znajdującej się w domu, ale z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne, z dowolnego miejsca.
 9. Obecność czujnika zalania
  W systemie Smart Home można wykorzystać Inteligentny Czujnik Zalania, który jest nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na wykrycie problemów z odprowadzaniem wody z pralki czy ze zmywarki.
 10. Wszechstronność systemu
  Czujniki zalania, gazu, dymu i czadu pozwalają stworzyć kompleksowy system zabezpieczający pod różnym kątem naszą rodzinę w domu czy w mieszkaniu.

Sprawdź już dziś Zestawy Smart Home od Bezpiecznej Rodziny!

 

Mężczyzna siedzący na sofie z telefonem, przeglądający funkcje smart home

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.