Kamery wewnętrzne – dlaczego warto wyposażyć swój dom w monitoring?

Twój dom to Twoja twierdza – z pewnością robisz wszystko, by czuć się w nim maksymalnie bezpiecznie. Montujesz antywłamaniowe zamki, wykupujesz ubezpieczenie… czy to wszystko, co możesz zrobić w celu zabezpieczenia własnego dobytku? Dodatkową funkcjonalnością są kamery wewnętrzne o unowocześnionych funkcjach, pozwalających Ci na zdalne kontrolowanie swojego domu. Tłumaczymy, jak działają oraz dlaczego warto pomyśleć o ich instalacji!

Włamanie – jak chronić swój dom?

W czasach, w których metody zabezpieczania domów przed włamaniami są coraz bardziej zaawansowane, przestępcy nie pozostają w tyle – ich sposoby również ewoluują co sprawia, że nieraz udaje się im przechytrzyć mechanizmy ochronne. Klasyczne alarmy i systemy nagrywające w wielu sytuacjach nie wystarczą, aby zapobiec kradzieżom i dewastacjom. Co wobec tego zrobić, aby w trakcie dłuższych nieobecności móc być spokojnym o bezpieczeństwo domu? Najlepszym rozwiązaniem okaże się urządzenie, które błyskawicznie powiadomi Cię o podejrzanych wydarzeniach – bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Kamery wewnętrzne do monitoringu domu, czyli złodziej przeszukujący pomieszczenie biurowe i kamera internetowa BD.03 na biurku

Kamery wewnętrzne – idealna metoda zabezpieczenia domu

Opuszczasz dom na dłuższy czas i chcesz trzymać rękę na pulsie? A może chcesz wiedzieć, co dzieje się w Twoim gniazdku podczas gdy jesteś w pracy? Obrotowe kamery wewnętrzne to jeden z najlepszych sposobów na ciągłą kontrolę Twojego miejsca zamieszkania. Kamery wewnętrzne nie tylko zarejestrują to, co dzieje się w Twoich czterech ścianach. Dzięki łączności Wi–Fi i dedykowane aplikacji, będziesz mógł sprawdzić obraz na żywo i w razie potrzeby od razu zareagować na włamanie, powiadamiając odpowiednie służby. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, kamery wewnętrzne są całkowicie dyskretne – bez problemu ukryjesz je wśród elementów wystroju pomieszczenia. W towarzystwie elementów takich, jak rośliny, obrazy czy inne dekoracje będą praktycznie niewidoczne; nikt nie będzie musiał wiedzieć o ich obecności.

Nowoczesne kamery wewnętrzne z czujnikiem ruchu

Kamery wewnętrzne dostępne w naszym sklepie wyposażone zostały w czujnik ruchu, który po zarejestrowaniu czyjejś obecności w pomieszczeniu od razu prześle alert na Twój telefon. To pozwoli Ci ekspresowo powiadomić odpowiednie służby nawet, gdy akurat znajdujesz się daleko od swojego miejsca zamieszkania. Włamanie nie musi mieć przykrych konsekwencji. Wszystko zależy od tego, jak zabezpieczysz swój dobytek, swój ogród np. na czas urlopu

Kamery wewnętrzne: wysoka jakość nagrań o każdej porze

Aby w razie włamania nagranie z monitoringu mogło posłużyć za dowód w sprawie sądowej, nasze kamery wewnętrzne nagrywają obraz w wysokiej jakości nawet po zmroku. Model BD.03 został wyposażony w diody doświetlające obraz w nocy, dzięki czemu włamywacze nie pozostaną anonimowi nawet w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo, gdy czujnik ruchu odnotuje czyjąś aktywność, automatycznie uruchomi funkcję nagrywania obrazu.
Dobrym rozwiązaniem okaże się stosowanie kamery wewnętrznej wraz z czujnikiem ruchu, który po odnotowaniu obecności w pomieszczeniu uruchamia światło. Taki efekt z pewnością odstraszy wszelkich niepożądanych gości!

Mężczyzna ubrany w musztardowe spodnie i jasną bluzkę siedzi na szarej kanapie z brunetką ubraną w beżowy sweter i granatowe spodnie i trzymają w rękach tekturę, tworząc z niej ochronny daszek oraz dwie kilkuletnie dziewczynki, z których jedna siedzi mężczyźnie na kolanach i ubrana jest w niebieską sukienkę, a druga siedzi między rodzicami i ma na sobie różowy sweter i jeansy w kropki

Jaką kamerę wewnętrzną wybrać?

W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz dwa rodzaje kamer wewnętrznych. Podstawowym modelem jest obrotowa kamera HD, która obejmuje swoim zasięgiem całe pomieszczenie, rejestrując obraz w świetnej jakości – również w ciemnościach. Urządzenie łączy się z aplikacją na smartfona i alarmuje, gdy w okolicy zostanie odnotowana czyjaś obecność. Kamera wewnętrzna Wi–Fi może być przez Ciebie zdalnie sterowana z dowolnego miejsca. Jeśli zależy Ci na jeszcze wyraźniejszym obrazie z kamery wewnętrznej, polecamy model BD.08, który na żywo przekaże do Twojego urządzenia nagranie w najlepszej jakości. Ponadto, ta wersja kamery wewnętrznej umożliwia komunikację głosową – dzięki niej będziesz mógł zdalnie ostrzec swoich domowników przed niebezpieczeństwem.

Inne zastosowania kamer wewnętrznych

Dobre kamery wewnętrzne sprawdzą się w wielu innych celach, niż tylko ochrona przed włamaniem. Ten mały gadżet przyda się w bez wyjątku każdym domu i mieszkaniu. Kiedy jeszcze warto go zastosować?

  • To świetna metoda, aby monitorować pracę osób takich, jak pomoc sprzątająca czy dziecięca niania. Kamery wewnętrzne w dyskretny sposób pozwolą Ci zweryfikować uczciwość nowozatrudnionych osób.
  • Dzięki kamerom wewnętrznym, podczas swojej nieobecności będziesz mógł obserwować zachowanie swojego zwierzaka.
  • Zobacz jak niania zajmuje się Twoim dzieckiem.
  • Jesteś młodym rodzicem i chcesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego maluszka? Zainstaluj kamerę wewnętrzną w jego pokoju. Dzięki temu będziesz mógł mieć stałą pieczę nad bezpiecznym snem swojej pociechy.
  • Dom to nie jedyne miejsce, w którym warto zainstalować kamerę wewnętrzną. Jeśli prowadzisz własny biznes, to urządzenie powiadomi Cię również o włamaniu do Twojego biura czy sklepu.

Włamanie – możesz go uniknąć!

Kamery wewnętrzne to dyskretne i ciche, a zarazem multifunkcyjne urządzenia, które znacznie zwiększą bezpieczeństwo Twojego w domu podczas urlopów i służbowych wyjazdów. To także gadżety, które możesz wykorzystać w innych celach – np. po to, by kontrolować, czy z Twoimi domownikami nie dzieje się nic złego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.