Kamery Full HD – na co zwrócić uwagę przy wyborze monitoringu?

Właśnie wprowadziłeś się do nowego miejsca i chcesz jak najlepiej ochronić swój dobytek? A może planujesz dłuższy urlop i boisz się o bezpieczeństwo swojego domu? Kamery do monitoringu w jakości Full HD to jeden z najlepszych sposobów, aby zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed włamaniami. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Kamery Full HD – dla bezpieczeństwa domu i domowników

Jakość współczesnych systemów zabezpieczających przed kradzieżami stale się polepsza. Warto jednak pamiętać, że także przestępcy modyfikują techniki swoich działań. Dzięki temu często są w stanie wejść na teren posesji praktycznie niepostrzeżenie. Zwykłe systemy alarmowania niejednokrotnie okazują się zawodne. Co w takim razie zrobić, aby jak najlepiej zabezpieczyć dom przed włamaniem? Jak być o niego spokojnym, nawet setki kilometrów dalej?
Jednym z najnowocześniejszych sposobów zabezpieczenia dobytku przed przykrymi sytuacjami są kamery wewnętrzne i zewnętrzne działające w jakości Full HD. Mowa jednak nie o klasycznym monitoringu, a o urządzeniach przesyłających obraz „na żywo za” pomocą połączenia Wi–Fi na telefon właściciela – bez względu na to, gdzie akurat się znajduje.

Kamera Full HD do monitoringu czyli urządzenie stojące na biurku i kobieta w białek bluzce i jeansach oraz żółtych rękawiczkach czyszcząca monitor niebieską ścierką w biurze

Zalety kamer Full HD

Dlaczego warto wziąć pod uwagę zainstalowanie monitoringu Full HD z funkcją zdalnej kontroli?

  • To możliwość sprawdzenia,  co dzieje się w domu i okolicy – niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.
  • Najwyższa jakość obrazu oferowana przez profesjonalne kamery pozwoli łatwiej zidentyfikować sprawców przestępstwa.
  • Kamery Full HD dostępne w naszym sklepie wyposażone są w czujnik ruchu, który po odnotowaniu czyjejś obecności od razu wysyła powiadomienie na telefon właściciela. W razie zagrożenia błyskawicznie będziesz mógł powiadomić właściwe służby. Nie musisz więc ciągle martwić się o to, co dzieje się aktualnie w Twoim domu – niech kamera się tym zajmie.
  • Dyskretne kamery do monitoringu znajdą również wiele innych zastosowań. Możesz wykorzystać je np. do sprawdzenia, jak w pracy radzi sobie niania Twojego dziecka.

Kamery monitorujące z najwyższą jakością obrazu. Jak wybrać najlepszą?

No dobrze – ale na co warto zwrócić uwagę przed zakupem kamery monitorującej? Aby urządzenie skutecznie chroniło Ciebie, Twój dom i bliskich, przyjrzyj się przede wszystkim tym 5 detalom:

Kamery Full HD – wygodna łączność z telefonem

Aby w dowolnym momencie móc sprawdzić, co dzieje się na Twojej posesji, powinieneś zdecydować się na kamerę, która łączy się z aplikacją w smartfonie. Taką właśnie funkcję oferują kamery Full HD w sklepie Bezpieczna Rodzina. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, w sklepie czy na długim urlopie, wystarczy rzut oka by upewnić się, że w domu wszystko jest tak, jak należy. W razie zauważenia niepokojącej sytuacji, błyskawicznie ostrzeżesz swoich domowników lub wezwiesz na miejsce odpowiednie służby.

Dobre kamery Full HD pozwalają nie tylko na zdalny podgląd tego, co dzieje się w domu, ale i sterowanie nimi za pomocą aplikacji. Dzięki tej funkcji dokładnie sprawdzisz każdy zakątek swojej posesji.

Najwyższa jakość obrazu – Full HD

Dobra kamera wewnętrzna lub zewnętrzna w ramach zestawu inteligentny dom powinna nagrywać obraz w jak najlepszej jakości. Dlaczego? To proste: poziom rejestrowanego obrazu jest bardzo ważny w perspektywie identyfikacji potencjalnych sprawców przestępstwa. Wybierz kamerę Full HD, które dzięki dobremu kontrastowi i dużemu zagęszczeniu pikseli ukaże nawet najmniejsze szczegóły!

Dyskretny wygląd

Kamery wewnętrzne i zewnętrzne powinny pozostać niezauważone przez osoby postronne. Warto zwrócić uwagę na to, by urządzenie było możliwie niewielkie oraz na to, by dobrze zlewało się z otoczeniem. Najlepsze kamery Full HD dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina dyskretnie zamontujesz w rogu pokoju, przy półce czy nad wejściem do domu – dzięki ich małym rozmiarom i stonowanej kolorystyce. Gwarantujemy, że będziesz wiedział o nich tylko Ty.

Full HD również w nocy

Wiele włamań dokonywanych jest po zmroku. Jak nietrudno się domyślić, włamywacze nie decydują się na zapalenie światła w pomieszczeniach, które zamierzają obrabować. Kamera z diodami podczerwieni doświetla przestrzeń, dzięki czemu obraz nagrywany w ciemności wciąż zachowuje świetną jakość.

Funkcja detekcji ruchu

Kamery dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina zostały wyposażone w czujnik ruchu, który od razu po wykryciu czyjejś obecności w pomieszczeniu wysyła alarm na telefon właściciela domu. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczną reakcję; niezależnie od tego, gdzie jesteś możesz wezwać policję.

Duży jasny salon z dywanem w czarno-białe kwadraty, z szarą sofą, na której leżą zielone, złote i szare poduszki, zdjęciami roślin na ścianie oraz niewysoką szafką z szarymi drzwiczkami i lampą z białym kloszem

Najwyższa jakość obrazu = najlepsza ochrona Twojego domu

Kamery wewnętrzne i zewnętrzne nagrywające w jakości Full HD to znakomite rozwiązanie dla każdego domu i mieszkania. To proste rozwiązanie pozwoli Ci błyskawicznie zareagować w groźnych sytuacjach, a także rozpoznać sprawców przestępstwa. To nie tylko zwykłe urządzenia, które mają być „straszakiem” na włamywaczy; kamera Full HD to Twój prawdziwy sprzymierzeniec w walce o maksymalne bezpieczeństwo! Wybierz urządzenia smart home oraz dedykowaną aplikację mobilną i ciesz się najwyższym komfortem i spokojem w swoim domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.