Niania elektroniczna – opieka nad dzieckiem

Z pewnością robisz wszystko, by zadbać o bezpieczeństwo swojego maleństwa. Niemowlak w domu to mnóstwo radości, ale i niepokoju związanego z zapewnieniem mu maksymalnej ochrony. Jednym z najpopularniejszych sposobów na kontrolowanie dziecka jest niania elektroniczna z kamerą. Czy wiesz jednak, że niektóre urządzenia z powodzeniem mogą ją zastąpić? Przekonaj się, jak dobrze w roli niani sprawdzi się kamera do monitoringu wewnętrznego.

Niania elektroniczna w trosce o bezpieczeństwo malucha

Każdy rodzic bez wątpienia wie, czym jest elektroniczna niania. To system urządzeń, działaniem przypominający krótkofalówki –  jedną umieszcza się w pokoju niemowlaka, drugą w pomieszczeniu rodziców. Niania elektroniczna uruchamia się na dźwięk płaczu dziecka, zawiadamiając o nim jednocześnie rodzica. Tego typu urządzenia doczekały się wielu wariantów oraz unowocześnień; jednym z tych najbardziej znanych jest np. monitor oddechu. To przyrząd, który instaluje się pod materacykiem w dziecięcym łóżeczku. Jest on w stanie zaalarmować rodziców o nieprawidłowościach w oddychaniu dziecka, co może uratować je od śmierci łóżeczkowej. Klasyczne urządzenia nazywane nianiami elektronicznymi to jednak nie jedyne metody ochrony malucha. Taka nowoczesna opiekunka do dziecka może mieć także postać niewielkiej kamery. Jak to możliwe? Wystarczy, że zdecydujesz się na nowoczesny model małej kamerki, która łączy się z telefonem i informuje o wszelkich niepokojących zdarzeniach.

Widok z góry na małe dziecko ubrane w body w biało czarne paski, leżące na białym prześcieradle przy białym kocyku i białych poduszkach i przy małych grzechotkach, w drewnianym łóżeczku

Nowoczesna opiekunka dziecięca, czyli monitoring domu w postaci elektronicznej niani

Aby jeszcze bardziej zadbać o ochronę maluszka, warto rozważyć instalację domowego monitoringu. To bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy opiekę nad dzieckiem powierzasz osobom z zewnątrz, a także wtedy, gdy pozostawiasz malucha samego w sąsiednim pomieszczeniu. Do kontrolowania bezpieczeństwa dziecka doskonale nada się kamera BD.03dostępna w sklepie Bezpieczna Rodzina. To małe urządzenie pełni szereg funkcji, dzięki którym zawsze będziesz spokojny o swoją pociechę, nawet pozostawiając ją pod cudzą opieką. Taki monitoring domowy to pewność, że  będziesz mógł pozwolić sobie na oddalenie się od dziecka bez obawy, że grozi mu niebezpieczeństwo.

Monitoring domowy i kamera wewnętrzna w trosce o dziecko

Zastanawiasz się, jak wykorzystać monitoring domowy w postaci kamery do ochrony malucha? Poznaj możliwości wykorzystania BD.03 i zadbaj o swojego brzdąca jeszcze lepiej! Niania elektroniczna w postaci kamery BD.03 daje możliwość podglądu w czasie rzeczywistym. Urządzenie łączy się z dedykowaną aplikacją mobilną, dzięki czemu możesz sprawdzać, co dzieje się w Twoim domu nawet wtedy, gdy jesteś daleko. Gadżet wyposażono w detektor ruchu, a także funkcję nagrywania i robienia zdjęć.

Zastosowania niani elektronicznej

  • Zostawiłeś pociechę z nową nianią? Kamera wewnętrzna pozwoli Ci dyskretnie ocenić, jak sprawdza się opiekunka do dziecka. Zapewne nie raz słyszałeś o przypadkach niekompetentnych, a nawet agresywnych niań. Oczywiście, wzbudzającej sympatię osobie warto powierzyć kredyt zaufania. Mimo to, monitoring domowy może dać Ci ostateczną pewność, że osoba zatrudniona do opieki nad Twoim dzieckiem jest uczciwa.
  • Zostawiłeś malucha samego w pokoju podczas, gdy Ty przebywasz w ogrodzie lub innym pomieszczeniu domu? Nie musisz ciągle odrywać się od swoich zajęć by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Wystarczy rzut oka na ekran telefonu aby upewnić się, że maluszek jest bezpieczny.
  • BD.03 to kamera wewnętrzna wyposażona w detektor ruchu. Gdy tylko go zarejestruje, wyśle powiadomienie na Twój telefon. Dzięki temu od razu będziesz wiedzieć, że Twoje dziecko przebudziło się w nocy i próbuje samodzielnie wydostać się z łóżeczka.
  • Gdy dziecko podrośnie, a niania nie będzie już potrzebna, nadejdzie moment na to, by przyzwyczajać je do tego, że czasem może zostać w domu same. Mając w domu samodzielnego syna lub córkę możesz pozwolić sobie na szybkie wyjście na zakupy. Aby nie głowić się nad tym, czy dziecku aby na pewno nie dzieje się krzywda, pozwól zadbać o jego bezpieczeństwo domowemu monitoringowi. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu i w razie potrzeby szybko do niego wrócić. Taka nowoczesna niania elektroniczna to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodziców!

Kamera jak niania elektroniczna

Kamera wewnętrzna BD.03 działa jak dyskretna opiekunka do dziecka, dzięki której zawsze będziesz wiedzieć, co robi Twoja pociecha i czy aby na pewno jest bezpieczna. To także sprytny gadżet, który Tobie jako rodzicowi da więcej swobody na co dzień, bez ciągłej troski o to, czy bawiący się w pokoju obok maluch nie zrobi sobie krzywdy. Taka elektroniczna opiekunka do dziecka to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdym domu. 

Niania elektroniczna dla dziecka, czyli kilkuletnia dziewczynka przy kolorowym liczydle, w brązowych włosach związanych w kucyk i w bluzce w kwiaty, patrzy uśmiechnięta na swoją opiekunkę w blond włosach i różowej bluzce oraz widok czarnej kamery wewnętrznej BD.03 od Bezpiecznej Rodziny

BD.03 – niania elektroniczna, która zostanie na dłużej

Gdy dzieci rosną, niania elektroniczna ląduje najczęściej na dnie szuflady lub na internetowych aukcjach. Decydując się na monitoring domowy i ochronę malucha za pomocą kamery online nie jesteś skazany na gadżet, którego niebawem trzeba będzie się pozbyć. Wręcz przeciwnie – urządzenie posłuży całej Twojej rodzinie nawet wtedy, gdy dzieci dorosną! Dzięki domowemu monitoringowi wewnętrznemu zabezpieczysz swój dobytek przed kradzieżą podczas dłuższych wyjazdów, jak i codziennych wyjść do pracy. To także doskonały sposób na to, by szybko sprawdzić, czy aby na pewno odłączyłeś od prądu żelazko… słowem – kamera BD.03 znajdzie szerokie zastosowanie w każdym domu!

Video niania, czyli dlaczego elektroniczna niania w postaci kamery to dobry wybór?

Wybierając urządzenie, które ma przyjść z pomocą często zmęczonym rodzicom należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim elektroniczna niania wiąże się z koniecznością noszenia ze sobą dodatkowego urządzenia. Decydując się na kamerę BD.03, to, co dzieje się z dzieckiem zawsze zobaczysz w swoim telefonie komórkowym. To ogromne udogodnienie i wygoda, ponieważ smartfon jest właściwie nieodłączną częścią naszego życia. Nowoczesne gadżety, które mają wspierać rodziców to także często spory wydatek. Cena kamery dostępnej w sklepie Bezpieczna Rodzina jest wyjątkowo przystępna, a jej funkcje przyjdą z pomocą każdemu, kto chce jeszcze lepiej troszczyć się o własne dziecko oraz przy okazji pragnie w ciągu dnia złapać chwilę oddechu. 

Niania z kamerą

Nianię elektroniczną w postaci kamery z łatwością zamontujesz w każdym pokoju. Możliwość sterowania urządzeniem przez telefon komórkowy sprawi, że nic nie umknie Twojej uwadze. Urządzenie jest o tyle praktyczne i wygodne, że w momencie rodzinnego wyjazdu czy dłuższej nieobecności, masz swój dom stale pod kontrolą i nie musisz obawiać się włamania. Wiesz, że na każde niecodzienne zdarzenie zdążysz szybko zareagować. Wybierając kamerę BD.03 zyskujesz spokój dla całej Twojej rodziny. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.