Mini kamera – jak podejrzeć swój dom przez telefon?

Coraz bardziej popularnym sposobem monitorowania domu jest mini kamera przy użyciu telefonu i innych urządzeń bezprzewodowych. Podgląd domu przez telefon to dużo tańsze i lepsze rozwiązanie niż profesjonalne firmy ochroniarskie itp. Monitoring domu jest możliwy dzięki kamerom o kompaktowych rozmiarach, podobnych do kamerek internetowych. Konfiguracja i instalacja urządzeń przeważnie jest szybka i intuicyjna oraz nie wymaga pomocy osób trzecich. Po chwili jesteśmy w stanie cieszyć się obrazem z kamer zamontowanych w domu na swoim telefonie komórkowym. 

Mini kamera – gdzie ją ukryć?

Mini kamera może znajdować się w każdym pomieszczeniu oraz w urządzeniach typu zegarek, pendrive czy segregator. Możliwość obserwacji i nagrywania video wyszło daleko poza montaż ogromnych kamer, rzucających się w oczy. Jakość mini kamer to najczęściej HD i Full HD, nie ma tu mowy o pikselizacji i złej jakości obrazu. Dodatkowo mini kamera ma takie funkcje jak detekcja ruchu, komunikacja głosowa i podgląd w nocy umożliwiają obserwację domu 24/7 i w przypadku zagrożenia możliwość szybkiej reakcji. Gdzie ukryć mini kamery? Mini kamera ukryta w codziennie uczęszczanych pomieszczeniach i urządzeniach da wiele możliwości. Może być doskonałą kontrolą rodzicielską, kiedy dzieci organizują domówkę, a rodziców nie ma w domu, przydają się do nagrywania sytuacji trudnych, stanowi świetną kontrolę dla niań i opiekunek naszych najmłodszych dzieci oraz są idealnym sposobem na złodziei. Jeżeli mamy psa lub kota mini kamera świetnie sprawdzi się jako urządzenie szpiegujące nasze zwierze, pomoże nam obserwować w ciągu dnia, co robi i gdzie się znajduję. 

mini kamera w smartfonie

Monitoring domu przez telefon — mini kamera w aplikacji Bezpieczny Dom

Mini kamera WiFi pozwala z poziomu telefonu komórkowego monitorować nasz dom lub mieszkanie, będąc jednocześnie w zupełnie innym miejscu, mieście czy kraju. Jak działa monitoring domu przez telefon? Aby móc korzystać z podglądu na swoją posesję należy zacząć od kupienia urządzeń monitorujących i umieszczeniu ich w wybranych przez nas miejscach. Kolejnym krokiem jest szybka i intuicyjna instalacja urządzeń. Następnie należy zainstalować scaloną, dedykowaną aplikację Bezpieczny Dom na swoim telefonie oraz zeskanować kod QR urządzenia. Jeżeli posiadamy więcej niż jedną kamerę, dodajemy kolejne urządzenia w aplikacji. Aby móc korzystać z podglądu i dodatkowych opcji należy określić pakiet Bezpiecznej Rodziny i wpisać jego kod w aplikacji.

3 Pakiety w aplikacji Bezpieczny Dom

Wśród propozycji mamy trzy pakiety — srebrny, złoty i platynowy. W pakiecie srebrnym mini kamera ma nielimitowany transfer danych, powiadomienia SOS, Push i SMS. Pakiet złoty zawiera wszystko, co w pakiecie srebrnym oraz dodatkowo pozwala na ustalenie własnych stref lokalizacyjnych, oraz w przypadku awarii gwarancję natychmiastowej wymiany sprzętu. Najbardziej opłacalnym, przynoszącym największe korzyści jest pakiet platynowy. Oprócz minut, nielimitowanego transferu danych, powiadomień SOS, SMS i Push użytkownik zyskuje telefoniczne wsparcie ekspertów, własne strefy lokalizacyjne, lokalizowanie dodatkowych numerów bliskich, gwarancję natychmiastowej wymiany sprzętu oraz zniżkę 10% przy kolejnych zakupach w sklepie Bezpieczna Rodzina. Po wyborze pakietu i uruchomieniu go w aplikacji zyskujemy obraz na żywo z kamer dostępny całą dobę.  Zdalne sterowanie, przybliżanie i oddalanie interesującego nas obiektu lub osoby wraz z doskonałą jakością obrazu daje nam możliwość dokładnej analizy sytuacji. Podgląd domu jaki daje mini kamera w telefonie jest niezwykle przydatny i wygodny, kiedy wyjeżdżamy na wakacje, w podróż służbową, na weekendowy wyjazd, opiekujemy się osobą starszą, obawiamy się o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich i chcemy mieć pod kontrolą naszych czworonożnych przyjaciół. 

Kamery w sklepie Bezpieczna Rodzina

Kamery w sklepie Bezpieczna Rodzina dzielimy na zewnętrzne i wewnętrzne. Wybierając odpowiednią kamerę, warto przemyśleć, czego od niej oczekujemy. Jedną z dostępnych kamer wewnętrznych jest kamera BD.08. Mini kamera przesyła obraz na żywo, w największej jakości Full HD, a swoim zasięgiem obejmuje prawie każdy zakątek domu. Można nią poruszać w pionie (120 stopni) oraz w poziomie (355 stopni) przy użyciu aplikacji Bezpieczna Rodzina. Umożliwia podgląd mieszkania w nocy dzięki diodom podczerwienie doświatlających obraz po zmroku. Dodatkowo mini kamera zapewnia dwukierunkową komunikację głosową, posiada wbudowaną detekcję ruchu i alarmu, automatycznie nagrywa i wysyła automatyczne powiadomienia, informując o wszystkich zdarzeniach, mających miejsce w domu. Wybierając kamerę na zewnątrz domu, należy zwrócić uwagę na kamerę obrotową BD.10 oraz kamerę zewnętrzną BD.09. Obie kamery posiadają: obraz w jakości Full HD, wbudowane WiFi, transmisję online 24/7, detekcję ruchu, tryb nocny, funkcję nagrywania i robienia zdjęć oraz niezwykłą odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu mamy podgląd na naszą posesję niezależnie od pory roku. Kamera obrotowa dodatkowo posiada 5-krotny zoom optyczny i 3-krotny zoom cyfrowy, zwiększa zasięg widzenia w nocy do 30 metrów oraz zwiększa pole obserwacji i monitoringu. Niezależnie od tego, jakie kamery zewnętrzne i wewnętrzne wybierzesz oraz do czego posłuży Ci mini kamera w smartfonie, kieruj się dobrem i bezpieczeństwem swoich bliskich.

Chroń wszystkich na których Ci zależy

Bezpieczna Rodzina – możesz odzyskać spokój i nie martwić się o bliskich

Misją Bezpiecznej Rodziny jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które wpływają na poprawę komfortu użytkowników, gwarantują spokój i dają pewność, że ci, o których pragniemy się troszczyć, są zawsze bezpieczni. Oprócz smartwatcha dla dzieci, na naszej platformie znajdziesz także urządzenia ułatwiające zdalną opiekę nad osobami starszymi, pomagające zlokalizować ukochanego zwierzaka, czy umożliwiające kontrolę auta, domu i cennych rzeczy przy pomocy telefonu komórkowego. Nasza opaska dla seniora z S.O.S. i funkcją lokalizacji to pewność, że zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój rodzic, babcia lub dziadek. To połączenia głosowe, szybkie wzywanie pomocy i wyznaczanie stref bezpieczeństwa. Lokalizator do samochodu BA.02 to możliwość szybkiego ustalenia miejsca, w którym znajduje się auto, czy kontrola prędkości, z jaką porusza się pojazd kierowany przez członka naszej rodziny. To, co dzieje się w domu i na posesji pod Twoją nieobecność sprawdzisz dzięki kamerze wewnętrznej i zewnętrznej, a jeśli zależy Ci na tym, aby nie musieć więcej zastanawiać się nad tym, gdzie uciekł Twój pupil, lokalizator dla zwierząt umożliwi Ci szybkie namierzenie czworonoga. Wszystkie nasze urządzenia działają ze stworzoną przez nas aplikacją Bezpieczna Rodzina. Dzięki temu, że są z nią w pełni kompatybilne, jesteś w stanie z poziomu swojego telefonu komórkowego bez trudu troszczyć się o tych, którzy są dla Ciebie ważni, oraz dbać o swoje wartościowe przedmioty. Zdalna opieka może być naprawdę prosta – dowodem na to jest Bezpieczna Rodzina! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.